Rodziców i opiekunów uczniów Państwa placówki, którzy z różnych powodów nie skorzystali do tej pory z elektronicznej ścieżki zapisów do NNW szkolnego 2020/2021 zapraszam na mój dyżur, który odbędzie się 09.10.2020 r. (piątek) w Pizzeri u Skrzypka ul. Jaśkowa Dolina 130 C (Gdańsk Morena).

Dyżur rozpocznie się od godz. 17:30 i potrwa do 19:00.

Preferowana forma płatności składki za ubezpieczenie to karta płatnicza, a jeśli gotówka, to proszę mieć odliczoną kwotę.

Aby przyspieszyć proces rejestracji bardzo proszę o wcześniejsze wypisanie oświadczeń dla ubezpieczyciela, odrębnie dla każdego dziecka.

W zależności od oferty druki oświadczeń można pobrać z mojej strony:

Oświadczenie dla Compensa TU SA VIG – TUTAJ

Oświadczenie dla InterRisk TU SA VIG - TUTAJ

Jednocześnie przypominam, że można skorzystać z obu ofert grupowych, które uzupełniają wzajemnie swoje zakresy ochrony.

Sport w klubach i sekcjach poza szkolnych jest zakresie, łącznie ze sportem wyczynowym.

Ponad to każdy pracownik szkoły może ubezpieczyć swoje dzieci w wieku szkolnym (od żłobka do liceum) oraz wykupić ubezpieczenie dla siebie po takiej samej cenie jak młodzież.

Natomiast zapisy przez internet ze strony www.ubezpieczenia-gda.pl po wybraniu nazwy placówki/szkoły będą możliwe:

1. w ofercie grupowej Compensy – do 10.10.2020 roku
  2. w ofercie grupowej InterRisk – do 25.10.2020 roku

Po tych terminach możliwe będzie wykupienie tylko wykupienie polis indywidualnych.

Każdorazowo jestem do Państwa i Rodziców  dyspozycji – proszę dzwonić lub piać.

Arkadiusz Kamiński

Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe