Choć za oknem w tym roku zabrakło zimy, zawitala ona na moment do naszej szkoły. Wszystko za sprawą utalentowanych uczniów z trójmiejskich szkół.

W lutym odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Pejzaż Zimowy” dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac plastycznych. Wybór laureatów okazał się bardzo trudny. Ostatecznie nagrodziliśmy uczniów w dwóch kategoriach – 0-3 i 4-8.

W poniedziałek 09 marca 2020 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom. Przygotowana wystawa prac konkursowych pozwoliła przez chwilę poczuć się zimowo. Po otrzymaniu nagród uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w nauce przez zabawę – poznali niesamowite roboty Ozoboty i ich możliwości.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!