Zasady konkursu:

1. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie klas 4-8.
  2. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu hasła promującego naszą bibliotekę.
  3. Treść hasła promującego powinna być napisana samodzielnie, zawierać w swojej treści nazwę lub skrót nazwy naszej szkoły oraz cechę szczególną naszej biblioteki.
  4. Zapisaną propozycję swojego hasła dostarczacie poprzez:
  • Wysłanie na Teamsach na prywatny czat : Zdzisława Pawełczak lub Karolina Skalska.
  • Wysłanie na GPE do: Zdzisława Pawełczak lub Karolina Skalska.
  • Wysłanie na adres: sp1@interia.pl.
  • Wrzucenie karteczki z treścią hasła, imieniem i nazwiskiem autora, klasą do pudełka w bibliotece naszej szkoły.
  1. Konkurs trwa od 01.04.2022r. do 29.04.2022r. .
  2. Komisja dokona wyboru najciekawszego hasła promującego bibliotekę do dnia 9.05.2022r. .
  3. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony bezpośrednio w klasie lub poprzez GPE.
  4. Informacje o konkursie oraz wyniki konkursu umieszczone będą na szkolnej stronie www oraz facebooku Sympatyków naszej szkoły.
  5. Nagrodą w konkursie będzie umieszczenie na stałe, w widocznym miejscu biblioteki, hasła oraz imienia i nazwiska autora – zwycięzcy oraz drobny upominek.