7 grudnia gościliśmy w naszej szkole uczestników warsztatów terapii zajęciowej z Fundacji Sprawni Inaczej. Grupa uczniów z klasy 5a oraz 3a wspólnie z gośćmi brała udział w grach i zabawach ruchowych zorganizowanych na dużej sali gimnastycznej pod czujnym okiem naszych Pań od wychowania fizycznego. Po dawce sportu udaliśmy się na słodki poczęstunek, a następnie do sali teatralnej na montaż muzyczno- słowny przygotowany przez klasę 7c. Nasze spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewem i tańcami na scenie.

Serdecznie dziękujemy P. Joli Kazanowskiej, P. Monice Odya, P. Paulinie Kalinowskiej, P. Magdzie Ulenberg oraz grupie uczniów z klasy 7c i 8d za pomoc, zaangażowanie, wielkie serce włożone w przygotowanie naszego spotkania.

Agnieszka Tarkowska, Milena Banasiewicz