Za nami Dzień Otwarty Szkoły, podczas którego gościliśmy przyszłych uczniów oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych oraz ich Rodziców. Na gości czekało wiele atrakcji. Można było m. in. pobawić się w chemika, zobaczyć prawdziwe teleskopy i poznać tajemnice nieba czy nauczyć się robienia na szydełku. Dzieci mogły także poznać tajniki programowania za pomocą ozobotów czy robotów. Czekały na nie także stanowiska zabaw sportowych, zajęć plastyczno - technicznych, muzycznych, sala dinozaurów, zabawy lego, biblioteka szkolna czy pokaz tańca. Było tak dużo atrakcji, że nie sposób ich wszystkich tutaj wymienić Warto podkreślić, że uczniowie klasy 3b przygotowali musical dla naszych gości. Sala teatralna była wypełniona po brzegi. Spektakl był fantastyczny i bardzo się wszystkim podobał. W organizację Dnia Otwartego Szkoły włączyli się także Rodzice naszych uczniów, którzy sprzedawali pyszne wypieki, książeczki czy maskotki oraz uczyli szydełkowania. Amatorska Liga Siatkówki Rodziców SP1 "Dwa Żywioły" zagrała pokazowy mecz. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w Dniu Otwartym, zwłaszcza wicedyrektorowi szkoły, Pani Katarzynie Niziołek - koordynatorowi imprezy. Dziękuję Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom i Przyjaciołom Szkoły z Dzielnicy Piecki - Migowo. Jesteście wspaniali! To dzięki Wam Dni Otwarte Szkoły były wielkim sukcesem.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć. Monika Wojtowicz